Fotografų paslaugos Klaipėda | Fotka photography

Merginos

Merginų fotosesija. Merginos-1

Mergvakario fotosesija apatinių nuar ar pižaminiu stiliumi, surengta fotosesija. ,,Mеrgvakaris – nuotakos fotografija prie lango“. Bendras stilius, šukuosenos ir makiažas grožio salono ,,Žanos kirpykla“ Klаipėda. Vestuvių fotografas- Fotka photography Klaipeda.

Merginų fotosesija. Merginos-2

Mergvakario fotosesija apatinių nuar ar pižaminiu stiliumi, surengta fotosesija. ,,Mеrgvakaris – nuotakos ir jos artimų draugių fotografija“. Bendras stilius, šukuosenos ir makiažas grožio salono ,,Žanos kirpykla“ Klаipėda. Vestuvių fotografas- Fotka photography Klaipeda.

Merginų fotosesija. Merginos 3

Mergvakario fotosesija apatinių nuar ar pižaminiu stiliumi, surengta fotosesija. ,,Mеrgvakaris – nuotakos ir draugių, pozuojančių miegamajame fotografija“. Bendras stilius, šukuosenos ir makiažas grožio salono ,,Žanos kirpykla“ Klаipėda. Vestuvių fotografas- Fotka photography Klaipeda.

Merginų fotosesija. Merginos-4

Mergvakario fotosesija apatinių nuar ar pižaminiu stiliumi, surengta fotosesija. ,,Mеrgvakaris – nuotakos ir draugių, mėtančių fotografijas fotografija“. Bendras stilius, šukuosenos ir makiažas grožio salono ,,Žanos kirpykla“ Klаipėda. Vestuvių fotografas- Fotka photography Klaipeda.

 

Merginų fotosesija. Merginos-6

Mergvakario fotosesija apatinių nuar ar pižaminiu stiliumi, surengta fotosesija. ,,Mеrgvakaris – nuotakos fotografija prie balkono durų“. Bendras stilius, šukuosenos ir makiažas grožio salono ,,Žanos kirpykla“ Klаipėda. Vestuvių fotografas- Fotka photography Klaipeda.

Merginų fotosesija. Merginos-7

Mergvakario fotosesija apatinių nuar ar pižaminiu stiliumi, surengta fotosesija. ,,Mеrgvakaris – nuotakos fotografija su draugėmis balkone“. Bendras stilius, šukuosenos ir makiažas grožio salono ,,Žanos kirpykla“ Klаipėda. Vestuvių fotografas- Fotka photography Klaipeda.